Kovos Sistema SAVBOR

KOVOS SISTEMA SAVBOR TACTICAL

SAVBOR Tactical yra karinė artimos kovos sistema, skirta tik specialioms pajėgoms, įskaitant šaudymo ir taktinius mokymo kursus, kuriuose vadovauja Lenkijos elitinio kovos su terorizmu karinio dalinio „GROM” instruktoriai ir buvę kariai. Be to, ši sistema pasirodė esanti labai efektyvi taktinių, savigynos ir kovos metodų mokymo sistema civiliniams gyventojams ir žmonėms be ankstesnės kovos menų patirties. SAVBOR tai nėra sportas ar kovos menas, tai kovinė savigynos ir karinė artimos kovos sistema, kurios technika skirta maksimaliai greitai ir visais įmanomais būdais apsiginti nuo priešininko. Tai moderniausia bei viena efektyviausių realiam gyvenimui bei gatvei pritaikyta kovinės savigynos ir artimos kovos sistema!

SAVBOR Sistemos Sudėtis

SAVBOR sudaro kova stovėsenoje, imtynės, kova parteryje (ant žemės), kovos taktika, strategija, o taip pat visa su savigyna susijusi technika (peiliai, lazdos, šaunamieji ginklai ir t.t.). Ši sistema yra pritaikyta realioms situacijom spręsti, kurios gali nutikti kasdieniniame gyvenime. SAVBOR galioja tik viena taisyklė – nėra taisyklių! Tikslas vienas – apsiginti, būdai – visi įmanomi.

SAVBOR Sistemos Efektyvumas

SAVBOR neturi jokių taisyklių, todėl taikomos ir realiai praktikoje naudojamos visos įmanomos savigynos technikos ir būdai. Kaip smūgiavimas į paslėpsnius, trachėją, galva į galvą ir t.t.. T.y. visos technikos kurios yra uždraustos koviniame sporte, yra taikomos ir naudojamos karinėje SAVBOR sistemoje. Vien tam kad sistema būtų efektyvi ir išskirtinė realioje ir grėsmingoje gyvenimiškoje situacijoje, kur kovojame ne dėl taškų bet už gyvybę.

Kodėl Rinktis Mus?

SAVBOR kovinės sistemos ir savigynos mes mokome pačiu moderniausiu bei efektyviausiu būdu siekdami aukščiausių rezultatų. Mokomos technikos yra naudojamos tiek siekiant padaryti kuo mažiau žalos priešininkui, tiek ir padaryti kuo didesnę žalą, jei to reikalauja aplinkybės. Patogi vieta treniruotėms, didelė ir erdvi treniruočių salė, puikus ir labai draugiškas kolektyvas. Ateik ir išbandyk SAVBOR, juk pirma savaitė pas mus nieko nekainuoja!

✓ Kovinė savigyna 100%
✓ Kovinė Taktika 100%
✓ Artima Kova Be Ginko 100%
✓ Ginklo Valdymas 100%
✓ Taktinis Šaudymas 100%

ATSILIEPIMAI APIE MUS

SAVBOR INSTRUKTORIAI

X