Pažengusių grupė

SAVBOR Treniruotės Vilniuje

Norinčius išmokti kovos ir taktikos sistemą SAVBOR Tactical kviečiame jungtis prie mūsų! SAVBOR kovos sistemą sudaro kova stovėsenoje, imtynės, kova parteryje (ant žemės) o taip pat visa su savigyna susijusi technika (peiliai, lazdos, šaunamieji ginklai ir t.t.). Ši sistema yra pritaikyta realioms situacijom spręsti, kurios gali nutikti kasdieniniame gyvenime.

Į SAVBOR treniruotes priimami ne jaunesni nei 16 metų, neteisti, puikios sveikatos asmenys, turintys aplinkai priimtiną ir visuomenei draugišką motyvaciją. Būtina sąlyga yra gera sveikata! Būtina pristatyti sveikatos pažyma iš Vilniaus sporto medicinos centro ar iš šeimos gydytojo. Nebūtina turėti pažymos pirmos treniruotės metu. Sveikatą tikrintis kas 12 mėnesių (pažymą pristatyti kartą į metus). Būtina turėti galiojantį privalomą sveikatos ir traumų draudimą (PSD).

Mūsų siūlomi mokymo kursai ir treniruotės gali apimti tiek fizinį ir techninį, tiek psichologinį bei taktinį rengimą. Mokymo programa: savigynos taktika ir strategija, kovos psichologija, savigynos elementai, artimos kovos būdai, kovos vedimas, savigyna nuo lazdos, peilio, pistoleto, savigyna nuo keletos užpuolikų ir t.t.. Jei darome – tai tik gerai, jei dirbame – tai iš visos širdies. Gyvenimas nuo to netaps lengvesnis, tiesiog mes tapsime stipresniais. Tai ne sportas, tai karinė kovos sistema!

Ateik ir išbandyk SAVBOR!

X