Pradedančių grupė

SAVBOR Treniruotės Pradedantiems

SAVBOR Tactical yra karinė artimos kovos sistema, sukurta ir skirta tik specialioms pajėgoms, įskaitant šaudymo ir taktinius mokymo kursus, kuriuose vadovauja Lenkijos elitinio kovos su terorizmu karinio dalinio “GROM” instruktoriai ir buvę kariai. Be to, ši sistema pasirodė esanti labai efektyvi taktinių, savigynos ir kovos metodų mokymo sistema civiliniams gyventojams ir žmonėms be ankstesnės kovos menų patirties.

Kviečiame visus, kuriems sukako 16 metų, yra puikios sveikatos ir nori išmokti efektyvios kovos ir taktikos sistemos SAVBOR, prisijungti prie mūsų. Mūsų treniruotėse didelis dėmesys yra skiriamas saugumui. Įvertiname kiekvieno nario asmeninius fizinius duomenis, pajėgumą ir ištvermę. Pagal tai parenkame treniruočių partnerį, technikos atlikimo greitį, jėgą ir krūvį.

Kovos ir taktikos sistemą SAVBOR mes mokome pačiu moderniausiu bei efektyviausiu būdu siekdami aukščiausių rezultatų. Mokomos technikos yra naudojamos tiek siekiant padaryti kuo mažiau žalos priešininkui (civiliai, saugos tarnybos ir t.t..), tiek padaryti kuo didesnę žalą agresoriui (kariuomenė, spec.tarnybos ir t.t..) jei to reikalauja aplinkybės. SAVBOR kovos sistemą sudaro kova stovėsenoje, imtynės, kova parteryje (ant žemės) o taip pat visa su savigyna susijusi technika (peiliai, lazdos, šaunamieji ginklai ir t.t.). Ši sistema yra pritaikyta realioms situacijom spręsti, kurios gali nutikti kasdieniniame gyvenime.

Ateik ir išbandyk SAVBOR!

X