Asmeninės treniruotės

Asmeninės SAVBOR Treniruotės

Asmeninės (individualios) SAVBOR treniruotės organizuojamos atskirai nuo pagrindinio treniruočių proceso. Kiekvienas norintis gali užsiregistruoti bei išbandyti šias individualias treniruotes. Treniruočių procesas bus parinktas pasitariant su jumis, bei atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Mes patarsime į ką esamu laikotarpiu konkrečiai reikia atkreipti dėmesį, suplanuosime bei pritaikysime jums ilgalaikę treniruočių programą.

Siūlome asmenines (individualias)SAVBOR treniruotes Vilniuje.

Asmeninės treniruotės Vilniuje, adresu: Elektrinės g. 8 (III aukštas). Treniruočių laikas derinamas abiems pusėms priimtinu grafiku. Būtina išankstinė registracija!

Galimos individualios grupės, treniruotėje su vienu instruktoriumi gali dalyvauti nuo 1 iki 4 asmenų. Treniruotės kaina:

1 asmeniui – 30.00 €/val.
2 asmenims – 50.00 €/val.
3 asmenims – 60.00 €/val.
4 asmenims – 70.00 €/val.

Į treniruotės kainą įskaičiuota: sporto salės nuoma, instruktorius bei inventorius reikalingas treniruotės metu.

Asmeninės treniruotės yra skirtos tiems, kas nori paspartinti savo artimos kovos ar kovinės savigynos įgūdžius. Treniruojantis tik individualiai su instruktoriumi (jo asistentu) poroje. Tai didelis privalumas lyginant su bendromis treniruotėmis, nes visas dėmesys ir laikas yra skiriamas tik jums. Intensyvūs mokymai ir treniruočių kursai jums padės daug geriau suprasti bei greičiau išmokti SAVBOR kovos sistemos ir savigynos technikos.

Sudomino? Tuomet prašome susisiekite su mumis! Tvarkaraštis – Laiko Rezervacija

X