Taktikos Kursai ir Mokymai

Kovos Taktika SAVBOR

SAVBOR Tactical Akademija yra tarptautinė mokymo ir konsultacinė kompanija. Mūsų misija – tai aukščiausios kokybės taktikos mokymo kursai tiek civiliniams, tiek profesionalams. Pagrindinis tikslas yra pateikti efektyviausius ir patikrintus sprendimus taktinėse programose, kurios egzistuoja šiandiena ir yra mokomos elitinių pasaulio kariuomenių specialiųjų pajėgų karinėse padaliniuose. SAVBOR Tactical buvo sukurta esamų ir buvusių Lenkijos kovos su terorizmu karinio padalinio GROM elitinių karių ir instruktorių.

✓ Kovinė savigyna
✓ Artima Kova Be Ginko
✓ Ginklo Valdymas
✓ Taktinis Šaudymas
✓ Antiteroristiniai Veiksmai

Žingsnis po žingsnio mes mokome žmones kurie neturi jokios ankstesnės kovos menų ar šaudymo patirties. Mūsų programose mes sutelkiame dėmesį į visus taktinius sprendimus, derindami taktinius šaudymo būdus su artima kova be ginklo, pritaikyta civiliams gyventojams, apsaugos darbuotojams, teisėsaugos pareigūnams, ir karinėms kovinėms pajėgoms.

SAVBOR Tactical siūlo efektyviausias ir moderniausias mokymo programas bei kursus, kurie atitinka griežtas saugos procedūras ir reikalavimus. Tai garantuoja mūsų mokomiems žmonėms visiškai saugią aplinką ir individualų požiūrį.

Mes sutelkiame dėmesį į realius gyvenimo taktinius scenarijus tiek civiliniams gyventojams, tiek ir profesionalams. SAVBOR Tactical siūlo aukščiausios kokybės artimos savigynos šaudymo programas, artimos kovos ir didelės rizikos asmens apsaugos taktiką.

SAVBOR Tactical yra karinė artimos kovos veiksmų sistema, sukurta tik specialioms pajėgoms, įskaitant šaudymo ir taktinius mokymo kursus, kuriuose vadovauja instruktoriai ir buvę kariai iš Lenkijos elitinio kovos su terorizmu karinio padalinio GROM!

Kursai gali būti prieinami įvairiose pasaulio vietose ir pagal klientų pageidavimus. SAVBOR Tactical elitinių instruktorių komanda susideda vien tik iš profesionalių asmenų, turinčių ilgametę karinių veiksmų ir kovos patirtį.

Parašykite komentarą

X