Sauso Šaudymo Treniruotės – Vilnius

Sausas šaudymas turi daug privalumų. Mokymasis yra greitesnis ir gali būti saugesnis esant sausam šaudymui. Treniruočių metu galima ugdyti ginklo paėmimo, suvedimo, taikymosi, nuleistuko kontrolės, pertaisymo, strigimo šalinimo ir t.t.. technikų. Šių technikų ugdymas leidžia žmonėms atlikti saugią ir ekonomišką treniruočių formą, kad būtų patobulinti šaudymo įgūdžiai. Tiek kalbant apie ginklo ir nuleistuko kontrolę, tiek apie judesį su ginklu. Taktiniam šaudyme darbas „sausai“ turi sudaryti iki 70 procentų viso treniruočių laiko, ir tik likę 30 procentų sudaro aktyvus šaudymas.

Treniruotės trukmė 1 valanda, per kurias bus atliekamas aktyvus darbas „sausai“. Visu būtinu inventoriumi, ginklais ir amunicija sausam šaudymui mes aprūpinsime, bei pasirūpinsime jūsų ir mūsų saugumu visos treniruotės metu. Naudojami ginklai: Glock 17 / 19

Sauso šaudymo treniruotės pagerina įgūdžius dviejose pagrindinėse srityse. Pirma, tai padidina nuleistuko valdymo kontrolę, kurio svarba yra maždaug lygi tam, kaip tiksliai jūs taikotės, o gal net ir svarbiau. Antra, tai kad nuolat ugdoma raumenų atmintis naudojama kiekvienam ginklui, su kuriuo treniruojamas šaudymas sausuoju būdu. Tiesą sakant, negalima sau leisti nedalyvauti jokiose sauso šaudymo treniruotės!

REGISTRACIJA

X