Lazerinis Tiras – Simuliatorius

Geriausias ir vienas inovatyviausių šiai dienai rinkoje esančių šaunamųjų ginklų naudojimo, bei mokymo treniruoklių yra simuliatorius. Kuris skirtas plačiam naudojimui, t.y. civiliams šauliams, visų lygių šauliams sportininkams, medžiotojams, šaunamųjų ginklų instruktoriams, apsaugos struktūrų darbuotojams, teisėsaugos pareigūnams, bei kariškiams.

Lazerinis tiras jums gali pasiūlyti net du šaudymo simuliatorius, kur vienu metu gali šaudyti nuo 2-jų iki 8-ių žmonių. O interaktyvūs šaudymo treniruokliai jums leis šaudyti net 360 laipsnių kampu! Lazeriniame tire galima modeliuoti patalpų valymo (kill room), bei pastatų šturmo (kill house) scenarijus. O taip pat galima modeliuoti standartines šaudymo situacijas skirtas civiliams šauliams, sportines IPSC ir IDPA disciplinas, medžioklės, bei mūšio mieste scenarijus.

Įranga ir naudojami lazeriniai šoviniai užtikrina puikią treniruotę tiek šaudant iš pistoleto ar lygiavamzdžio, tiek iš graižtvinio ginklo į judančius ir nejudančius taikinius. Tinka bet kurio amžiaus ir pasirengimo lygio žmonėms. O realių šaudymo aplinkybių imitacijos lygiai, suteikia galimybę šauliui tobulinti šaudymo techniką ir gauti neįkainojamos patirties.

REGISTRACIJA

X